تعطیلات عید 89

سلام؛

برخی فعالیت ها :

اوج کاری نشست ها و جلسات جهاد علمی در ایام نوروز و تابستان است.

نوروز امسال را به نقد و بررسی عملکرد مجموعه و تصمیم گیری برای آینده اختصاص دادیم . جلسه روز 6 عید برگزار شد. اما تعداد کمی از دانشجویان در جلسه شرکت کردند و جلسه حرارت کمی داشت! با این حال سوالات و مطالب زیادی ارایه شد که متأسفانه نه ضبط شد نه فیلم برداری فقط چند تا عکس اون هم از نسیم خور.

جلسه ای اردویی هم برای تثبیت گروه در نظر گرفته بودیم که با توجه به بی نتیجه ماندن و ادامه دار شدن جلسه نقد و تصمیم گیری، اردو را لغو و یک جلسه دیگر را پیگیری کردیم.

در جلسه دوم که به همت برخی دوستان سر پا شد یک کار عالی صورت گرفت و  آن تعریف زیرگروهها و ثبت نام در آنها بود. سعی شد برخی زیرگروهها مثل آموزش و مشاوره و اقتصادی هم بیشتر تشریح شوند که البته در آن زمان محدود ارایه همه مطالب و برنامه ها و نتیجه گیری مطلوب حاصل نشد اما به اصطلاح استارت خوبی بود.

دانشجویان صنعتی اصفهان دوباره با حضور خود در شهرستان گرما بخش جمع دانشجویی بودند و از ایشان تشکر می شود. عمده هدف دوره ایشان در ایام عید دیدار با دانشجویان خور و کمک به تشکیل و تثبیت گروه آموزش و مشاوره بود. لذا جلسه ای سه جانبه در آموزش و پرورش در این خصوص برگزار شد و  لازم است گروه آموزش و مشاوره پیگیری آن را با پشتکار ادامه دهد که کلنگ آن بد جوری زمین خورده است! (و من ا... التوفیق)

 

جلسه ای هم غیر رسمی با دکتر شیبانی ریاست محترم دانشگاه پیام نور خور داشتیم در ارتباط با دفتری برای فعالیت و...

صحبتی البته نه مفصل و به طور ضمنی با امام جمعه صورت گرفت که بنا به پیشنهاد خیلی ها بهتر است فعالیت جهاد علمی بیشتر با ایشان در میان گذاشته شود. انشاء ا... در آینده با هم.

ایام عید و تابستان اوج کارهای حضوری دانشجویان و بقیه سال کار و همت و تلاش در عرصه های مختلف. به امید قوت روز افزون زیرگروهها، تجربه هر چه بشتر فعالان دانشجویی و درس ...

درس خواندن هم از فعالیت های مهم جهاد علمی است. هر کس بهتر درس بخواند و به دیگران هم یاد بدهد به جهاد علمی خدمت کرده است. برخی ایام سال هم برای ما اوج فعالیت درسی است. در این مورد هم باید یک تحقیق درست و حسابی ارایه کنیم.                                             با امید موفقیت در تمام زندگی تان.

      

نظرات()
نویسنده: جهادی

.:: آخرین مطالب ::.

» قبولی های کنکور سراسری سال 1394 ( پنجشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩٤ )
» مصاحبه رادیو معارف با سید علی موسوی در رابطه با مجموعه جهاد علمی دانشجویان خور ( پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳٩۳ )
» معلم موجودی غیر قابل توصیف؟؟!! ( چهارشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۳ )
» معلم موجودی غیر قابل توصیف؟؟!! ( چهارشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۳ )
» تدوین سند چشم انداز خور و بیابانک ( دوشنبه ٤ فروردین ۱۳٩۳ )
» **خرید جنس داخلی یک ضرورت برای مقاوم‌سازی اقتصاد است ( شنبه ٢ فروردین ۱۳٩۳ )
» بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در حرم رضوی(ع) ( شنبه ٢ فروردین ۱۳٩۳ )
» یلدا نامی خاطره انگیز ( شنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٢ )
» نقشه جامع علمی کشور ( شنبه ٤ آبان ۱۳٩٢ )
» به نام خدا ( شنبه ٤ آبان ۱۳٩٢ )