والله بما تعملون بصیر

گروه نصر :

آقای رو راست آقای ساده یادت رفته اون روزی که التماس من میکردی(عید 87) که این کار را انجام بدم قرار شد این نرم به اسم هیچ ارگانی نباشه یادت رفته دوما آقای روراست سال87 گروه آموزش مشاوره بوده(؟) خیلی مسخرس تازه عید جلسه گذاشتید که که این گروه تشکیل بشه یا نه خیلی آقای روراست دوست داری نشون بدی  که جهاد کار عملی انجام میده نرم افزار مسجد جامع پخش با نام جهاد اونم گروه اموزش مشاوره جهاد که وجود خارجی با جرات میگم دزدی است واحمق فرض کردن مخاطبین وبلاگ اگه میخوای بااسم جهاد  باشه دستمز من و گروهم را که 48 روز به طور متوسط کار کردیم بده تازه چندتا عکس از گروه اموزش مشاوره که تو تولید نرم افزار کمکت کردند بزن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اقای رو راست برای چندمین بار خودتا توی فضا و ما را زیر زمین نبین اقای روراست که با کارات رو راستیت بیش از پیش ذاره اثبات میشه

سلام :

برای چندمین بار خواهش می کنم که زود قضاوت نکنید؛

اگر می خواهید سوء تفاهم شما بر طرف بشه،


اولا برید متن منشور‌ (مرامنامه) جهاد علمی را که در قسمت هسته مرکزی موجود هست بخوانید تا بدانید که آغاز به کار جهاد علمی از کی بوده است و اهدافش نیز چه بوده است و ... همین طور تشکیل گروه آموزش و مشاوره به همراه توضیحات آن به عنوان اولین گروه جهاد علمی. خواهش می کنم تا آخر بخوانید.

دوم متن پیشنویس اساسنامه گروه آموزش و مشاوره را که پس از گذشت مدتی از شروع به کار گروه آموزش و مشاوره نوشته شد و آقای کاظم عظیمی هم آن را کامل و باز نویسی کرد بگیرید و بخوانید. (یک نسخه از آن به آقای احمد عزیز داده شده است.) در آنجا همه چیز شرح داده شده. (بنده چیزی را پنهان نکرده و نمی کنم اما این طور نیست که مطالب را در کوچه و بازار جار بزنم. البته بعضی مطالب هم اعلام عمومی شده ولی افاقه نکرده.)

- اما اینکه گفتید من از شما التماس کردم که این کار را بکنید. من همچین چیزی یادم نمی آْد. چون شما اصلا نمی تونستید چنین کاری بکنید. بله بنده از شما درخواست کمک کردم. هر چند عارم نمی آد از شما برای یک کار خوب یا ضروری التماس کنم که افتخار هم می کنم. و چه التماسها که من برای کار دیگری که برای خودتان هم بود از شما کردم و اشک مرا درآوردید و نکردید.

- دیگه اینکه جهاد علمی یک ارگان نیست بلکه یک تفکره. بیشتر اگر خواستید بعدا توضیح میدم. تفکر جهاد علمی در گروه آموزش و مشاوره منجر به تولید این نرم افزار شد. مالکیت این نرم افزار از طرف جهاد علمی معنایی نداره. این نرم افزار دست هر که باشه کار جهاد علمی و محصول جهاد علمیه. همین طور که ممکنه شما رو محصول جهاد علمی معرفی کنم ولی مال من نیستید.

- بله شاید بیش از 30 نفر در این کار شرکت کرده باشند و ما هر جا که از نرم افزار اسم بردیم گفتیم که توسط جمعی از دانش آموزان و به همراهی دانشجویان صورت گرفته یادتون هست که من  چند شب مسئولین آموزش و پرورش رو برای دیدن کار شما آوردم؟. البته  زبانم قاصره از اینکه تشکر بکنم از اینها، اما مرام آموزش و مشاوره چیز دیگه ای بوده که بهتره برید بخونید. من روراستم عین کف دست.

- راستی شما اون موقع که  فهرست ها داشت تایپ می شد کجا بودید؟ من که سربازی بودم. یزد- پادگان خاتمی. یادتون هست سرپرست تایپ کی بود و کیا کار را وارد کامپیوتر کردند؟ یا کی نهایتا این فایلهای اکسل را به یک نرم افزار جستجو گر تبدیل کرد؟

- بله من خیلی دوست دارم که جهاد کارهای عملی شده داشته باشه باید اینجوری باشه.

- من مایل نیستم ارتباطات خصوصی را عمومی کنم ولی این قسمت پیامک شما را مجبورم. نوشتید : 

...

 10ta 30 darkhast ye naghd jahad daram mishe faghat to hamin 20 roz vaght daram

...

تو این متن ماه تیر نمی بینیم. من فکر کردم 10 تا 30 درخواست یک نقد از جهاد دارید که تو این 20 روز وقت مطرح کردنش رو دارید.

جواب من :

salam. man payeam. jalse naghd gozashtim nayamadi. bashe, 20 ruza bokon 4 ruz. khsti alani ham bashe

 البته بنده با جلسه نقد مشکلی ندارم خوشحالم میشم. اما جهاد برای خودش برنامه ای داره. هسته مرکزی و ... . انتظار نداشته باشید(10 تا 20 تیر فعلا خبری نیست) اما ردیف شد باشه خبرتون می کنیم. اما شما هم می تونید یک جلسه جدای از جهاد تشکیل بدید ما را دعوت کنید برای گفتگو می آییم.

- قربانت. دوستت دارم.  و من الله التوفیق

نظرات()
نویسنده: جهادی

.:: آخرین مطالب ::.

» قبولی های کنکور سراسری سال 1394 ( پنجشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩٤ )
» مصاحبه رادیو معارف با سید علی موسوی در رابطه با مجموعه جهاد علمی دانشجویان خور ( پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳٩۳ )
» معلم موجودی غیر قابل توصیف؟؟!! ( چهارشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۳ )
» معلم موجودی غیر قابل توصیف؟؟!! ( چهارشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۳ )
» تدوین سند چشم انداز خور و بیابانک ( دوشنبه ٤ فروردین ۱۳٩۳ )
» **خرید جنس داخلی یک ضرورت برای مقاوم‌سازی اقتصاد است ( شنبه ٢ فروردین ۱۳٩۳ )
» بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در حرم رضوی(ع) ( شنبه ٢ فروردین ۱۳٩۳ )
» یلدا نامی خاطره انگیز ( شنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٢ )
» نقشه جامع علمی کشور ( شنبه ٤ آبان ۱۳٩٢ )
» به نام خدا ( شنبه ٤ آبان ۱۳٩٢ )