گروههای جهاد علمی

نظرات : سلام. حالا که اسامی زیر گروه ها را در اینجا ذکر کردید. بهتره که فعالیت هایی را هم که هر کدوم انجام دادند جلوی اسمشون بنویسید تا تشویقی باشه برای این افراد و این که انگیزه پیدا کنند تا بیشتر فعالیت کنند و افرادی که فعالیت نکردند هم به خودشون بیان و اقدام کنندو فعالیتی انجام بدن. اصلاً چه طوره که ترتیبی بدید تا این افراد به نوعی در این وبلاگ عضو بشند و بتونند خودشون به اصطلاح در این وبلاگ پست قرار بدن و هر مطلب یا هر نوشته ای دارند به نوعی به وبلاگ منتقل کنند. .... و مطالب و موضوعات ارائه شده مفید مفید مفید باشند و بهره علمی(با تأکید) داشته باشند . با این اوصاف فکر کنم باید به فکر یک وب سایت باشید.
وبلاگ : سلام. تشکر می کنم از این عزیزی که پیغام گذاشته اند.
تمام زیرگروهها می توانند در وبلاگ مطلب ارایه کنند، مشکلی نداریم. اگر به طرف چپ وبلاگ دقت کنید ستونی از صفحات وبلاگ را می بینید که مخصوص گروههاست و منتظر مطالبتان هستیم.
خب لازم است مسئولین گروهها در اسرع وقت نمایندگانی را معرفی کنند تا مدیران وبلاگ با آنها هماهنگ کنند و شرایط را برای قرار دادن پست فراهم کنند.
می توان هر روز هفته را به یک گروه اختصاص داد.
در مورد نوع و محتوای مطالب هم به نظر می رسد، با توجه به مانوری که تا بحال روی اهداف و نحوه عملکرد و آرزوهای جهاد علمی داده شده، نیاز به صحبتی نیست. اما اگر سوال، انتقاد و یا پیشنهادی از طرف گروههای جهاد علمی هست، هسته مرکزی در خدمت است. خواهشی که هست اینه که راحت و روراست باشید و فکر و نظر خود را بدون نگرانی و بی پرده ارایه کنید.  باتشکر
ومن الله التوفیق 

نظرات()
نویسنده: جهادی

.:: آخرین مطالب ::.

» قبولی های کنکور سراسری سال 1394 ( پنجشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩٤ )
» مصاحبه رادیو معارف با سید علی موسوی در رابطه با مجموعه جهاد علمی دانشجویان خور ( پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳٩۳ )
» معلم موجودی غیر قابل توصیف؟؟!! ( چهارشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۳ )
» معلم موجودی غیر قابل توصیف؟؟!! ( چهارشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳٩۳ )
» تدوین سند چشم انداز خور و بیابانک ( دوشنبه ٤ فروردین ۱۳٩۳ )
» **خرید جنس داخلی یک ضرورت برای مقاوم‌سازی اقتصاد است ( شنبه ٢ فروردین ۱۳٩۳ )
» بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در حرم رضوی(ع) ( شنبه ٢ فروردین ۱۳٩۳ )
» یلدا نامی خاطره انگیز ( شنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٢ )
» نقشه جامع علمی کشور ( شنبه ٤ آبان ۱۳٩٢ )
» به نام خدا ( شنبه ٤ آبان ۱۳٩٢ )