پیام تسلیت در پی شهادت دانشمند نخبه‌ی جوان شهید مصطفی احمدی روشن


بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت دانشمند نخبه‌ی جوان، شهید مصطفا احمدی روشن، اندوه دیگری بر دل دوست‌داران دانش و متعهدان به پیشرفت جمهوری اسلامی نهاد.
ما همگی شریک غم پدر و مادر و همسر و فرزند این جوان مظلوم و برجسته و سرافرازیم.
این ترور بزدلانه که عاملان و طراحانش هرگز جرأت نخواهند کرد به جنایت کثیف و پلید خود اعتراف کنند و مسؤولیت آن را بپذیرند، مانند دیگر جنایات شبکه‌ی تروریزم بین‌الملل دولتی، با طراحی یا همراهی سرویس‌های سیا و موساد عمل شده و نشانه‌ی به بن‌‌بست رسیدنِ استکبار جهانی به سردستگی آمریکا و صهیونیزم، در مقابله با ملت مصمّم و مؤمن و پیشرونده‌ی ایران اسلامی است.
آن‌ها در این رفتار شنیع و قساوت‌آمیز نیز شکست خواهند خورد و به اغراض پلید و شریرانه‌ی خود دست نخواهند یافت.
رشد شتابنده‌ی علمی و فتح قله‌های دانش که با همت و عزم جوانان مؤمن و غیور و توانائی چون مصطفای شهید رونق یافته، امروز قائم به هیچ فردی نیست. این یک جنبش تاریخی و برخاسته از یک عزم خلل‌ناپذیر ملی است.
ما به کوری چشم سران اردوگاه استکبار و نظام سلطه، این راه را با قوت و اراده‌ی راسخ دنبال خواهیم کرد و پیشرفت رشک‌آور ملت بزرگ خود را به رخ دشمنان عنود و حسود خواهیم کشید و البته از مجازات مرتکبان این جنایت و عاملان پشت صحنه‌ی آن هم هرگز چشم‌پوشی نخواهیم کرد.
اینجانب شهادت این عزیز را به والدین و همسر و فرزندش و به جامعه‌ی علمی و دانشگاهی کشور و به عموم دوست‌داران و متعهدان نهضت علمی فراگیر، تبریک و تسلیت می‌گویم و برای آنان صبر و سکینه‌ی الهی و برای شهید عزیزمان علو درجات اخروی را از خداوند متعال مسألت می‌کنم و یاد شهیدان علی‌محمدی و شهریاری و رضایی‌نژاد را گرامی می‌دارم.
سید علی خامنه‌ای

منبع : http://www.leader.ir/

/ 3 نظر / 22 بازدید
خبرنگار جهاد در اصفهان

افتخاري ديگر براي نخبگان شهرستان عضويت يكي از فرزندان بومي شهرستان در کمپين همکاري با سازمان انرژي اتمي کمپين خودجوش دانشجويان نخبه ايراني براي همکاري داوطلبانه باسازمان انرژي اتمي با استقبال حدود ?هزار نفر ازدانشجويان دانشگاه‌هاي کشور مواجه شده كه دانشجوي بسيجي فارغ التحصيل دانشگاه آزاد نايين با ذكر نام اين دانشگاه در اين كمپين شركت نموده است. جمعي از دانشجويان دانشگاه‌هاي کشور با راه‌اندازي خودجوش يک کمپين اينترنتي در قالب ارسال نامه‌اي به فريدون عباسي رئيس سازمان انرژي اتمي آمادگي خود براي فعاليت و همکاري داوطلبانه با اين سازمان را اعلام داشتند. اين کمپين که در واکنش به ترور نخبگان و متفکران فعال در عرصه فناوري هسته‌اي کشور صورت گرفته در کمتر از يک هفته با استقبال حدود ? هزار نفر از دانشجويان دانشگاه‌هاي کشور مواجه شده و روند ثبت‌نام دانشجويان براي عضويت در اين کمپين همچنان ادامه دارد. براساس اين گزارش، افرادي که اسامي آنان دراين كمپين آمده به صورت داوطلبانه درآن ثبت‌نام کرده‌اند كه نام دانشجوي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نايين، مهندس محمد جواد ايماني ناييني نيز دراين ليست به شماره 1911 ديده مي شود.

خبرنگار جهاد در اصفهان

براي مشاهده ليست دانشجويان به آدرس زير مراجعه نماييد http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13901029000197

khoor2news.com

با سلام کتابچه مویایل اخبار مهم هفته ای شهرستان خور ساخته شد. در کتابچه این هفته اخبار عمومی شامل:(تامین رایگان نهال انار و خرما برای چوپانان-برگزاری آزمون پیشکار نانوایی های سطح شهرستان-215 ایستگاه رادیویی استان اصفهان را پوشش می‌دهد-و........) اخبار مذهبی شامل:(مراسم اربعین حسینی در حسینیه اعظم خور برگزار شد-اربعین وسوگواری سلار شهیدان در مهرجان و.........) اخبار،اطلاعیه ها و خطبه های نماز جمعه اخبار فرمانداری،معرفی ها حوادث و.......... لطفا جهت رونق این کتابچه و محتویات آن با نظرات خود و اطلاع رسانی و گذاشتن آن در سایت خود به ما کمک کنید منظر نظرات شما هستیم.با تشکر لینک خبر: http://khoor2news.com/357/%D8%AF%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DA%86%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%B1-23%D8%AA%D8%A730%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%87/