هیأت موسس

سلام

طی مذاکرات صورت گرفته در ایام عید قرار شد اقدامی فوری جهت احیای دوباره جهاد علمی صورت گیرد. قرار شد قضیه ثبت جهاد به صورت جدی پیگیری شود و افرادی که از این به بعد به طور فعال و کوشا و خودجوش در جهت نیروسازی و تشکیل تشکل اقدام می کنند به عنوان اعضای هیأت موسس معرفی شوند و اعضای فرمالیته و منفعل حذف شوند. اعضا در این یک سال فرصت دارند توانمندی خودشان را نشان دهند و اقدامات لازم جهت احیای جهاد علمی را انجام دهند.

ولیکن؛

برای هماهنگی بیشتر بین اعضا یک گروه در وایبر به نام "هیأت موسس جهاد " تشکیل شده که ارایه طرح ها و توضیحات اضافی و تصویب کلی در آنجا انجام می شود و در اینجا فقط خلاصه مباحث درج می شود.

اگر ابهامی و یا سوالی هست لطفا در وایبر ذکر شود تا توضیحات درج شده در اینجا کاملتر شود.

با تشکر

 

@ اعضای کنونی هیئت مؤسس:

 1- سید شمس الدین موسوی

2- صلاح الدین موسوی

3- سید علی موسوی  

4- سید وحید عبادی

5- اسمعیل مولوی

6- احمد عزیز

7- سید سعید عبادی

،ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،

طرح های پیشنهادی:

==============

 1-      برگزاری دوره های آموزشی در ایام تابستان و عید و اعطای گواهینامه آموزشی  بدین صورت که هزینه دوره ها به حساب جهاد واریز گردد.

دوره می تواند شامل زبان، کامپیوتر، اینترنت، آشنایی با آفیس و ... باشد

2-      ییشنهاد میشه جهاد در این ایام که تقریبا عده زیادی جمعند برنامه برگزاری نشست و همایش داشته باشد: 1- ایام عید 2- ایام ماه رمضان 3- ایام ماه محرم 4- ایام تابستان

3-      تشکیل اتحادیه بزرگ حامیان علمی و صنعتی شهرستان زیر نظر جهاد علمی:

که اینکار نیازمند جذب اولیه چند نخبه است که این کار را بدست بگیرند. حامیان هم می توانند از قبیل اساتید کرسی دار کشور، صاحبان صنایع خوری، اهالی سیاست خوری، دانشجویان و نخبگان، خارج رفتگان و ... باشند.

4-      تشکیل یک شرکت از اعضای جهاد و انجام امور اقتصادی مشترک

5-      تأسیس مرکز رشد خور یکی از فعالیتهایی است که می تواند توسط افراد علاقه مند خور تحت لوای جهاد انجام شود.

6-       طرح و برنامه ریزی افزایش اعضای فعال شبکه وایبری جیدانه

7-      تعیین یک فرد برای انتقال اخبار قابل درج بر روی وبلاگ از شکبه خبری وایبر

 

طراح: اسماعیل مولوی

وضعیت : تصویب نشده

 ================

 1-  ایجاد یک پل ارتباطی با هیئت علمدار و استفاده متقابل از نیروهای فعال دو نهادو همچنین تهیه یک محل از هیئت برای دفتر کار

 

2-  با توجه به اینکه شهردار جدید معرفی شده یک جلسه باشهردار آقای حلوانی که از انعطاف خوبی برخوردار هست و شورا ازطرف جهاد داشته باشیم و جهاد را معرفی کنیم و مشکلات جوانان را مطرح کنیم.

طراح: سید شمس الدین موسوی

وضعیت : تصویب نشده

 

 

================

1- به دلیل هزینه بالای ساخت مسجد جامع ( نزدیک ۲تا۳میلیارد) امکان فراهم آوردن این مقدارصرفا از مردم خور مقدور نیست. درنتیجه این هزینه ها می بایست با کمک نهادهای خارج از منطقه نیز تامین شود. به نظر بنده دانشجویان می توانند کمک مهمی در اجرای این طرح باشند. به عنوان مثال هر دانشجو می تواند یک معرفی نامه از طرف مسجد جامع در اختیار داشته باشد و با استفاده  از آن از اساتید یا مسئولان دانشگاه خود درخواست کمک به ساخت مسجد را نماید. به عنوان نمونه ارائه قبض های 10 یا 20 یا 50 یا 100 هزار تومانی (متناسب با نظر شخص خیر) یک پیشنهاد مناسب به نظر می رسد. همچنین می توان به جای استفاده از قبوض ، دستگاه های کارت خوان سیار که مستقیما به حساب مسجد متصل می باشد را تهیه نموده و از آن استفاده نمود.

 

طراح: احمد عزیز

وضعیت : تصویب نشده

 

 

،ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،

@ مباحث مربوط به تأسیس شرکت جهاد :

 

ثبت شرکت در جهاد یکی از فعالیتهای اختصاصی است که برای جذب اعضای فعال و نگهداری آن ها در حال انجام است.

کسانی که تمایل به این کار دارند می توانند برای ثبت شرکت جهاد مشخصات خود را به همراه یک کپی کارت ملی و شناسنامه به آدرس ایمیل جیدان (jeidan.kh@gmail.com) ارسال کنند.

اگر با سوال و یا ابهامی مواجه شدی شما می توانید در گروه وایبری هیأت موسس آن را ذکر نمایید.

/ 0 نظر / 106 بازدید