دومین جشنواره فروش فرش دستباف ایران برگزار می‌شود

دومین جشنواره فروش فرش دستباف ایران از 22 بهمن تا 22 اسفندماه امسال در 22 استان کشور برگزار می شود.

دومین جشنواره فروش فرش دستباف
پس از تجربه برگزاری نخستین جشنواره فروش فرش در سال گذشته و تشکیل نشست هماهنگی در تیرماه امسال برای بررسی نقاط قوت و ضعف این رویداد با حضور تشکل‌ها و فعالان تجارت فرش در داخل کشور، از چندی پیش ستادهای برگزاری جشنواره دوم در 22 استان کشور فعال شده اند.
پوستر، بنرهای اطلاع رسانی در فروشگاه‌ها، فاکتور، و دیگر اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی نیز طراحی شده و امروز  از سوی مرکز ملی فرش ایران به استان‌های مشارکت کننده در این طرح ارسال شده است.

با توجه به تثبیت و ماندگار شدن پوستر جشنواره در دوره نخست که در تیزر تلویزیونی، بنرهای تبلیغاتی، فاکتورهای فروش، سر در فروشگاه‌ها و ... به کار گرفته شده بود، و به منظور تداوم این ماندگارسازی در ذهن مخاطبان، با حفظ اسلوب اصلی پوستر دوره پیشین، اندک تغییراتی در پس زمینه و رنگ پوستر برای دوره دوم لحاظ شده است.
گفتنی است سال گذشته نخستین جشنواره فروش فرش دستباف ایران با شعار"هر فروشگاه، یک نمایشگاه" در 14 استان به مدت یک ماه برگزار شد، که هدف از آن یادآوری و شناساندن ارزش‌های فرش دستباف ایران به مصرف کنندگان و ایجاد انگیزه، تحرک و رونق در بازار داخلی فرش بود.
به زودی اخبار، رویدادها و فهرست فروشگاه‌های مشارکت کننده در این جشنواره به تفکیک استانها روی سامانه اطلاع رسای مرکز ملی فرش ایران در دسترس علاقه مندان خواهد بود.
 
منبع : روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران
/ 0 نظر / 18 بازدید